Kızılcık Şerbeti dizisi konusu nedir? Kızılcık Şerbeti ne zaman başlayacak?

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Kızılcık Şerbeti’nin ilk tanıtımı yayında. Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu dizi çok yakında izleyicisiyle buluşacak. Peki, Kızılcık Şerbeti dizisi konusu nedir? Kızılcık Şerbeti ne zaman başlayacak? işte konuyla ilgili merak edilenler haberimizede.
KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Kızılcık Şerbeti’nin ilk tanıtımı yayında! Show TV’de ekrana gelecek, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı sezonun iddialı yapımı “Kızılcık Şerbeti”nin merak uyandıran ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu.
Senaryosunu Melis Civelek’in, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği diziden yayınlanan ilk görüntüler büyük ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12362425/kizilcik-serbeti-dizisi-konusu-nedir-kizilcik-serbeti-ne-zaman-baslayacak

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12362425/kizilcik-serbeti-dizisi-konusu-nedir-kizilcik-serbeti-ne-zaman-baslayacak

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir