KYK faiz kararı meclisten geçti mi, son durum ne? KYK borçları torba yasası meclise ne zaman gelecek?

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

KYK borçları son dakika açıklama ile Meclis gündemine geldi. KYK borçları için faizler ne zaman silinecek sorusu uzun zamandır kamuoyu tarafından takip ediliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Kredi geri ödemelerinin herhangi bir enflasyon farkı veya faiz uygulaması olmaksızın sadece alınan kredi rakamı üzerinden yapılmasını kararlaştırdık.” sözlerinin ardından konuyla ilgili çalışma başlatıldı. Peki, KYK faiz kararı meclisten geçti mi, son durum ne? KYK borçları torba yasası meclise ne zaman gelecek? İşte milyonlarca öğrencinin merak ettiği soruların yanıtı haberimizde.
KYK FAİZ KARARI MECLİSTEN GEÇTİ Mİ, SON DURUM NE?
KYK borçlarına dair daha önce açıklamada bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kredi ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12367764/kyk-faiz-karari-meclisten-gecti-mi-son-durum-ne-kyk-borclari-torba-yasasi-meclise-ne-zaman-gelecek

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12367764/kyk-faiz-karari-meclisten-gecti-mi-son-durum-ne-kyk-borclari-torba-yasasi-meclise-ne-zaman-gelecek

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir