Melih Gökçek ile Cemal Enginyurt arasında ‘Özal’ın mirası’ kavgası

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

AK Partili ABB Eski Belediye Başkanı Melih Gökçek ‘DP Genel Merkez binasının bulunduğu araziyi sanayi atık bölgesi ilan etmişti. AK Parti’de ABB koltuğundan istifa ettirilen Melih Gökçek ile Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt arasında ‘imar’ kavgası devam ediyor. 
MELİH GÖKÇEK VE CEMAL ENGİNYURT BİRBİRİNE GİRDİSosyal medya platformu Twitter hesaplarından birbirlerine ağır ifadelerle sataşan ve karşılık veren Melih Gökçek ile Cemal Enginyurt arasından kavga bugün yeniden alevlendi. Gökçek, Enginyurt’un bugün hakkında attığı yeni tweet sonrası sert ifadelerle karşılık vermişti.
MELİH GÖKÇEK: ÖZAL’IN MİRASINI SİZE PEŞKEŞ ÇEKMEDİMCemal Enginyurt’a tepki gösteren Melih Gökçek, sosyal medya platformu Twitter hesabından, Enginyurt’un DP Genel Merkezi binası arazisinin imarının Gökçek tarafından ‘sanayi atık alanı’ olarak çevrildiğini anlattığı videosunu paylaşarak, “Gökçek, Özal’ın mirasının size ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12342622/melih-gokcek-ile-cemal-enginyurt-arasinda-ozalin-mirasi-kavgasi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12342622/melih-gokcek-ile-cemal-enginyurt-arasinda-ozalin-mirasi-kavgasi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir