MHP seçimde sürpriz bekliyor: Parti kurmayı oy oranını açıkladı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Anket sonuçlarında yüzde 5-6 gösterilen MHP geçtiğimiz yaz aylarında seçim çalışması için sahaya çıktı. Yıl boyunca yapılan ilçe gezilerinin ardından yazın dört ilde “Aday Belli, Karar Net” sloganıyla bölgesel mitingler yapan MHP kurmayları “Bu seçim sürpriz sonuçlar ortaya çıkacak” dedi.
Gazete Duvar’da yer alan habere göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Meclis açıldıktan sonraki ilk grup toplantısında bu mitinglerdeki katılımı “Düşmanlar çatır çatır çatladı” sözleriyle anlattığı belirtildi. Bahçeli, Anketler şunu söylemiş, bunu söylemiş, bizim için vızıltıdır” dedi. Parti yöneticileri de yaz aylarındaki mitingleri, hem anket şirketlerini hem de MHP’de büyük oy düşüşü olduğunu söyleyen gazetecileri işaret ederek “Alayına cevap oldu” sözleriyle değerlendirdi.
MHP içeriside övünülen mitinglere ise MHP yöneticilerinin “emniyet kayıtları” diyerek paylaştığı verilere göre Sivas, ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12343376/mhp-secimde-surpriz-bekliyor-parti-kurmayi-oy-oranini-acikladi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12343376/mhp-secimde-surpriz-bekliyor-parti-kurmayi-oy-oranini-acikladi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir