Motosikletli Yunus ekibi minibüsle çarpıştı: 2 polis yaralandı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Peyas Mahallesi’nde meydana gelen kazada, öğle saatlerinde sürücüsünün ismi öğrenilemeyen yolcu minibüsü ile motosikletli Yunus ekibi çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle motosikletten yola savrulan iki polis memuru yaralandı. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine kaza yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kaza nedeniyle yola savrularak yaralanan 2 polis memurundan biri ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesine diğeri ise yakındaki özel bir hastaneye sevk edildi.
Hastanelerde tedavisi süren polislerden birinin vücudunda kırıklar olduğu, hayati tehlikeleri bulunmadığı belirtildi. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12344865/motosikletli-yunus-ekibi-minibusle-carpisti-2-polis-yaralandi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12344865/motosikletli-yunus-ekibi-minibusle-carpisti-2-polis-yaralandi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir