Mustafa Destici'ye ittifak şoku! AKP’ye oy isteyemem deyip istifa etti

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Mustafa Destici’nin Genel Başkanlığını yaptığı Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) MKYK Üyesi Fatma Yümlü zehir zemberek sözlerle istifa etti. Yümlü,  “AKP’ye oy istemeyeceğim ve vermeyeceğim için BBP’nin ittifakın içinde olması istifa etmem gerektiğini göstermiştir.” dedi.Büyük Birlik Partisi’nde AK Parti ile ittifak istifaları beraberinde getiriyor. BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Abdurrahman Açıkgöz, Şahin Türkkanı ve Gökmen Türkkanı’nın kişisel sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Büyük Birlik Partisi’nden ve MKYK üyeliklerinden istifa ettiklerini açıklamasının ardından bugün bir istifa haberi daha geldi.
BBP MKYK Üyesi Fatma Yümlü de sosyal medya platformu Facebook hesabından istifasını duyurdu. Yümlü’nün açıklaması şöyle:
“2013 yılında üyesi ve 2019 yılında da MKYK üyesi olduğum zaman zaman görev aldığım BBP’den istifa ediyorum. Gelinen noktada ‘İlla ittifakta olmalıyız’ denilmesi üzerine ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12338055/mustafa-desticiye-ittifak-soku-akpye-oy-isteyemem-deyip-istifa-etti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12338055/mustafa-desticiye-ittifak-soku-akpye-oy-isteyemem-deyip-istifa-etti

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir