Özel Demirdöküm Servis Tecrübesiyle Hizmetinizde!


Demirdöküm marka tüm ısıtma ve soğutma amaçlı ürünler için özel Demirdöküm servis hizmeti sağlayan şirketimiz Özel Demirdöküm Servis Sultanbeyli taleplerinizde en güvenilir çözüm ortağınızdır. Tecrübeli uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmetimiz, 1 yıl boyunca parça ve işçilik garantisi ile verilmektedir.

Servis talepleriniz için 7 gün boyunca ve acil durumlarda 24 saat hizmet veren servisimize internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Servis taleplerinize en hızlı şekilde dönüş yaparak, aynı gün içinde müdahale etmekteyiz. Her türlü Demirdöküm cihazınız için Servisdemir.com üzerinden taleplerinizi bize ulaştırmanız yeterli. Donanımlı gezici servis araçlarımızla yerinde müdahale ederek verdiğimiz özel servis hizmetimiz için, 1 yıl süre ile kullandığımız parçalarda ve işçiliğimizde garanti sağlamaktayız.

Cihazlarınız için özel olarak verdiğimiz servis, bakım, kurulum ve montaj isteklerinize makul fiyatlı çözümler getirmekteyiz. Orijinal yedek parça, hızlı aksamayan servis ve tecrübeli uzman kadromuzla sizlere gerek yerinde tamir, gerekse servis merkezimizde kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuğumuz Demirdöküm servis hizmetimize ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz.

Gerek acil, gerekse programlı servis hizmetimize internet sitemizden 24 saat ulaşabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Servis merkezimize ulaştığınızda, sorununuz hızla ilgili uzmana aktarılıp, size en çabuk ulaşacak arkadaşlarımızın gün içinde servisi sağlanacaktır. Acil durumlarda, yoğunluğa göre en kısa sürede servis sağlanacaktır. Kullandığınız tüm Demirdöküm cihazlarınıza özel İstanbul Demirdöküm Servis hizmetini, kesintisiz ayağınıza getiriyoruz.

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir