Paraşütü ağaca takılan Hırvat pilotu jandarma kurtardı

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Fethiye’nin dünyaca ünlü turistlik mahallesi Ölüdeniz’deki Babadağ’a çıkan yamaç paraşütü pilotu Hırvat A.G. (34), hazırlıklarını tamamlayıp, 1900 metreden uçuş yaptı.

DHA’nın haberine göre yaklaşık 35 dakika gökyüzünde süzülen pilotun paraşütü, sahildeki alana iniş sırasında ağaca takıldı.

Paraşüt ağaca dolanırken, çevredekilerin 112 Acil Çağrı Merkezi’ne durumu bildirmesi üzerine olay yerine sağlık ve Jandarma Arama Kurtarma ekipleri sevk edildi. Ekipler tarafından asılı kaldığı ağaçtan kurtarılan A.G’nin yaralanmadığı belirtildi. (DHA)

 

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/parasutu-agaca-takilan-hirvat-pilotu-jandarma-kurtardi-haber-1584506

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir