Polisler vahşeti anlattı!

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul Avcılar’da, saplantılı aşık Mehmet Yıldız’ın (30), Yasemin Uzunçelebi’nin (42) evine girip kadının yüzünü kimyasal maddeyle feci biçimde yakmasıyla ilgili olarak açılan davaya dün devam edildi.

DURUŞMAYA CEZAEVİNDEN GETİRİLDİ

DURUŞMAYA CEZAEVİNDEN GETİRİLDİSanık Mehmet Yıldız, hayattan beklentileri olduğunu söyledi.
DHA’da yer alan habere göre Küçükçekmece 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Mehmet Yıldız cezaevinden getirilirken, Yasemin Uzunçelebi’nin ablası ve taraf avukatları katıldı.

POLİSLER TANIK OLARAK DİNLENDİ

POLİSLER TANIK OLARAK DİNLENDİAvcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme grup amirliğinde görev yapan iki polis memuru duruşmada tanık olarak dinlendi.

“YERDE AYNI RENKTE DAMLALAR VARDI”

“YERDE AYNI RENKTE DAMLALAR VARDI”Polis memuru U.P. ifadesinde, kendilerine olayın yangın olarak bildirildiğini ifade ederek, “Evde ilk kontrolde en fazla bulgunun yatak odasında olmasından dolayı, yangının yatak odasından başladığını değerlendirdik. Yatak odasında yatak ve yastıkta yangından kaynaklanmış olabileceğini değerlendirdiğimiz izler gördük. Bir de yatak odasından mutfağa ve banyoya kadar yere damlamış, yatak odasında bulduğumuz izlerle aynı renkte damlalar bulduk. Yaralanan kişinin yaralandıktan sonra önce mutfağa, daha sonra banyoya gittiğini düşündük.

“BANYODAKİ İZLER DAHA YOĞUNDU”

“BANYODAKİ İZLER DAHA YOĞUNDU”Çünkü izler evin içerisinde mutfak ve banyoya giderek dolaşılmış, lavabonun olduğu yerlere gidilmiş şekilde görünüyordu. Banyodaki izler daha yoğundu, lavabo kısmında elle dokunulmuş gibi izler vardı” dedi.

“SU VANALARINI KAPATTI” İDDİASI

“SU VANALARINI KAPATTI” İDDİASIMüştekiler sanığın olayı gerçekleştirmeden önce, evdeki su vanalarını kapattığını, hatta damacanaları ve su sürahisinin içindeki suları boşalttığını iddia etmişti. Tanık polis memuru, “Musluklardan su akar vaziyette değildi, ancak o anda musluklardan su akıp akmadığını kontrol etmedik.

“TASIN İÇİNDE SIVI KALINTISI VARDI”

“TASIN İÇİNDE SIVI KALINTISI VARDI”Vananın kapalı olup olmadığını bilmiyorum. Bir de yatak odasında metal tas bulmuştuk, tasın içerisinde sıvı kalıntısı vardı, sıvının nevini anlamadık ve örnek aldık. İncelememiz tamamlandıktan sonra evde bulunan bayan şahsın vücudunun sıvı ile yakıldığını ve ağır şekilde yaralandığını duyduk” dedi. Diğer polis memuru V.B. de diğer tanık ile benzer şekilde ifade verdi.

“HAYATTAN BEKLENTİM VE HAYALLERİM VAR”

“HAYATTAN BEKLENTİM VE HAYALLERİM VAR”Sanık duruşmadaki savunmasında Yasemin Uzunçelebi ile 3.5 yıl süren birlikteliği olduğunu, evleneceklerini düşündüğünü ifade ederek, “Yasemin evlenme konusunda benim talebimi hep öteledi. Olay kaza sonucu meydana geldi. Yasemin´i öldürme gibi bir düşünceye kapılmadım. Bu hayattan beklentim ve hayallerim var” dedi.

VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜ YÜZDE 95 BOZULDU

VÜCUT BÜTÜNLÜĞÜ YÜZDE 95 BOZULDUAbla Nazlı Uzunçelebi ise kardeşinin vücut bütünlüğünün yüzde 95 oranında bozulduğunu, mahkemeye gelip ifade vermesinin de imkansız olduğunu söyledi. Mahkeme sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.

Kaynak :
https://www.haberturk.com/polisler-vahseti-anlatti-son-dakika-haberler-3528120

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir