Sağlık Bakanı Koca müjdeyi verdi

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, intörn doktorlar ve diş hekimliği 5. sınıf öğrencilerinin aylık ödemelerinin arttırıldığını açıkladı. Bakan Koca resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İNTÖRN DOKTORLAR ile DİŞ HEKİMLİĞİ beşinci sınıf öğrencilerinin aylık ödemelerinin NET ASGARİ ÜCRET seviyesine çıkarılmasını içeren torba yasa teklifi Meclis’e sunuldu. İyi haberi sabaha kalmadan siz de arkadaşlarınıza verin.” ifadelerine yer verdi.
İNTÖRN DOKTORLAR ile DİŞ HEKİMLİĞİ beşinci sınıf öğrencilerinin aylık ödemelerinin NET ASGARİ ÜCRET seviyesine çıkarılmasını içeren torba yasa teklifi Meclis’e sunuldu. İyi haberi sabaha kalmadan siz de arkadaşlarınıza verin.
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) October 7, 2022
……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12338193/saglik-bakani-koca-mujdeyi-verdi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12338193/saglik-bakani-koca-mujdeyi-verdi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir