Saldırgan CHP'li Ethem Karakoç olunca Türk Tabipleri Birliği'nden çıt çıkmadı!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

CHP Şemdinli İlçe Başkanı Ethem Karakoç, geçtiğimiz gün kardeşiyle birlikte Şemdinli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısına hakaret ederek saldırdı.
Hayatını kaybeden abisi için koridorda bekleyen CHP Şemdinli İlçe Başkanı Ethem Karakoç, bu sırada gelen Şemdinli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı İlyas Kalkan’a tepki gösterdi.
Ethem Karakoç, “Ben senden sabah kardeşim için ambulans istemedim mi?” diye bağırırken, o esnada arkadan gelen kardeşi Yusuf Karakoç da başhekim yardımcısı Kalkan’a saldırarak darp etti.
Başhekim yardımcısını araya giren vatandaşlar kurtarırken o anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
TTB SALDIRGAN CHP’Lİ OLUNCA TEK KELİME ETMEDİ
Başhekim Yardımcısına saldırı görüntüleri büyük tepki ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12339225/saldirgan-chpli-ethem-karakoc-olunca-turk-tabipleri-birliginden-cit-cikmadi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12339225/saldirgan-chpli-ethem-karakoc-olunca-turk-tabipleri-birliginden-cit-cikmadi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir