Süleyman Soylu kürsüden söyledi: Uyuşturucu satanların ayağını kırın

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bugün Kütahya Dumlupınar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Buradan konuşan Bakan Soylu, “Tekrar söylüyorum, eyuşturucu satıcısını bulduğunuz an ayaklarını kırın.” dedi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti’nin Kütahya’da katıldığı toplantısında, sokak sokak gezip tarihin en büyük uyuşturucu operasyonlarını gerçekleştirdiklerini belirterek, şu anda uyuşturucunun yüzde 75’ini Türkiye sınırına girer girmez yakaladıklarını söyledi.
Uyuşturucuyla mücadeleyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Bakan Süleyman Soylu, şöyle konuştu:
“15 Temmuz öncesi Türkiye’de hapishanelerde 35 bin uyuşturucu satıcısı vardı. Yargıyla, emniyet güçlerimizle, jandarma güçlerimizle şu anda ne kadar olduğunu biliyor musunuz? 116 bin kişiyi içeri tıktık. Buradan söylüyorum. Okulların önünde uyuşturucu satılmasına müsaade etmiyoruz, etmeyeceğiz. Türkiye’nin hiçbir noktasında uyuşturucu satılmasına müsaade etmeyeceğiz. Tekrar söylüyorum, emniyet ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12341637/suleyman-soylu-kursuden-soyledi-uyusturucu-satanlarin-ayagini-kirin

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12341637/suleyman-soylu-kursuden-soyledi-uyusturucu-satanlarin-ayagini-kirin

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir