Süleyman Soylu'dan Pervin Buldan'a Habip Eksik tepkisi: Asla izin verilmeyecek

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Terör örgütü PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan’ın Suriye’den ayrılmasının yıl dönümünü kutlamak isteyen terör yandaşları Hakkari Yüksekova’da yürüyüş gerçekleştirdi.

Provokatif yürüyüşe polis müdahale ederken yaşanan arbedede HDP’li vekil Habip Eksik yaralandı. HDP’lilerin başını çektiği yürüyüşte çok sayıda kişi gözaltına alındı.

 

BULDAN’DAN KÜSTAH SÖZLER

Yürüyüşün ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan terör örgütünün siyasi kolu HDP’nin Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, teröristbaşı Öcalan için gerçekleştirilen yürüyüşü “Demokratik siyaset” olarak nitelendirdi.

Aymazlık, utanmazlık, ahlaksızlık…
Bebek katili Apo için yürümek, ne zamandan beri demokratik siyaset oldu?
Türkiye’de terörü araçsallaştırarak demokrasiyi istismarınıza
ASLA İZİN VERİLMEYECEKTİR.
Bu kadar basit https://t.co/4Tn6BngtaL

— Süleyman Soylu (@suleymansoylu) October 9, 2022

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/suleyman-soyludan-pervin-buldana-habip-eksik-tepkisi-asla-izin-verilmeyecek-haber-420505

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/suleyman-soyludan-pervin-buldana-habip-eksik-tepkisi-asla-izin-verilmeyecek-haber-420505

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir