Teşkilat yeni sezon oyuncuları kimler? İşte Teşkilat dizisi yeni oyuncularının isimleri!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının heyecan dolu öykülerini ekranlara taşıyan Teşkilat dizisinin başarılı oyuncu kadrosu merak konusu olmayı dürdürüyor. Geçtiğimiz sezon güçlü isimlerin kadrodan ayılmasıyla hüsran yaşatan Teşkilat, izleyicilerini bu sezon yepyeni oyuncularla karşılıyor. Peki,  Teşkilat yeni sezon oyuncuları kimler? İşte Teşkilat dizisi yeni oyuncularının isimleri!..
Teşkilat yeni sezon oyuncuları kimler? İşte Teşkilat dizisi yeni oyuncularının isimleri!TRT 1’de pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisine geçtiğimiz sezon Mesut Akusta, Nihat Altınkaya, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi isimler veda etmişti.
Sezon finalinde Serdar’ın ölmesiyle birlikte başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul da projeden ayrılmıştı.
Dizinin 3. sezonunda ise kadroya Murat Yıldırım, Yunus Emre Yıldırım, ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12345676/teskilat-yeni-sezon-oyunculari-kimler-iste-teskilat-dizisi-yeni-oyuncularinin-isimleri

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12345676/teskilat-yeni-sezon-oyunculari-kimler-iste-teskilat-dizisi-yeni-oyuncularinin-isimleri

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir