TIR'daki odunlar kaymakamın makam aracının üzerine devrildi

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Isparta’nın Eğirdir ilçesinde freni boşalan TIR’ın dorsesinde yüklü odunlar Uluborlu Kaymakamı Ali Kantilav’ın makam aracının üzerine devrildi. Kazada makam aracı kullanılamaz hale gelirken, aracı kullanan Kaymakam Kantilav’ın koruma polisi yaralandı.

DHA’nın haberine göre kaza, saat 17.00 sıralarına Ağılköy’de meydana geldi. Sefa O. yönetimindeki odun yüklü TIR, Ağılköy virajına geldiği sırada freni boşaldı. Sürücüsünün hakimiyetinden çıkan TIR hemen önünde seyir halindeki Uluborlu Kaymakamı Ali Kantilav’a ait makam aracına çarptı.

TIR’ın dorsesinde yüklü odunlar makam aracının üzerine devrildi. Makam aracının hurdaya döndüğü kazada, aracı kullanan Kaymakam Kantilav’ın koruma polisi Adem Kaban yaralandı.
 

Uluborlu Kaymakamı Ali Kantilav’ın Şarkikaraağaç Kaymakamı Talha Atılay Teymur ile Sütçüler ilçesine yeni atanan kaymakama ziyarette bulunduğu, dönüşte iki kaymakamın Teymur’un makam aracına bindiği, TIR’ın çarptığı koruma aracının ise hemen peşlerinde seyir halinde olduğu öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/tirdaki-odunlar-kaymakamin-makam-aracinin-uzerine-devrildi-galeri-1584657

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir