Veda videosu çeken kayıp gençten acı haber! Başından vurulmuş şekilde bulundu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

19 yaşındaki Hakan’dan acı haber geldi…
Adana’nın Kozan ilçesinde 9 gün önce veda videosu çeken Hakan Demiryürek, kayıplara karıştı.
3 Ekim’de kız arkadaşının vefat etmesinin ardından evini terk eden genç çocuk için geniş çaplı arama çalışmaları başlatıldı.
Umut veren gelişme yaşanmıştı
Çalışmalara katılan polis, jandarma, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Yüreğir Arama Kurtarma Timi (YAKUT) ekipleri, iz takip köpekleriyle çalışmaları sürdürdü.
Dün öğle saatlerinde Demiryürek’ten umut verici bir haber gelmişti. Gencin arkadaşıyla birlikte çarşıdan yeni bir ayakkabı aldığı öğrenildi.
Zeytinlikte ölü bulundu
Bunun üzerine hızlanan ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12366348/veda-videosu-ceken-kayip-gencten-aci-haber-basindan-vurulmus-sekilde-bulundu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12366348/veda-videosu-ceken-kayip-gencten-aci-haber-basindan-vurulmus-sekilde-bulundu

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir