ABD'den Türkiye'ye üstü kapalı gözdağı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

ABD Atina Büyükelçiliği skandal bir paylaşıma imza attı. Son zamanlarda artan Türkiye- Yunanistan gerilimi sırasında Dedeağaç ve Yunan işgalinde bulunan adalara üsler kurarak Yunanistan’ın silahlanmasına yardım etmesi gündemdeyken Türkiye’ye karşı adeta bir gözdağı niteliği taşıyan paylaşımda George H.W. Bush uçak gemisine yer verildi.
ATİNA BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN SKANDAL PAYLAŞIM
Amerika Birleşik Devletleri, Adriyatik denizindeki tatbikatından sonra en büyük gemisini Yunanistan’ın Girit adasına demirledi. ABD’nin Atina’da bulunan Yunanistan Büyükelçiliği, George H.W. Bush uçak gemisinden çekilen fotoğrafları,  “Birlikte güzel giden iki şey: Yunan doğası ve Amerikan gücü.” notuyla paylaştı.
Bu paylaşım, ‘Türkiye’ye üstü kapalı bir tehdit’ olarak yorumlandı.
Two ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12338156/abdden-turkiyeye-ustu-kapali-gozdagi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12338156/abdden-turkiyeye-ustu-kapali-gozdagi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir