İzmir AK Parti bürosuna sopalı saldırı!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İzmir Torbalı’daki AK Parti Ayrancılar irtibat bürosuna bir zanlı, sopayla saldırdı. İzmir’in Torbalı ilçesinde, AK Parti Ayrancılar irtibat bürosuna bir kişi tarafından sopalı saldırı gerçekleştirildi.

 

Olay, saat 15.30 sıralarında Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan AK Parti Ayrancılar irtibat bürosunda meydana geldi. İddiaya göre, E.G. (42) isimli kişi,  irtibat bürosuna giderek yanında bulunan sopa ile bürodaki eşyalara zarar verdi.

 

İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, şüpheli E.G.’yi gözaltına aldı. Şüphelinin jandarmadaki işlemlerinin ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/izmir-ak-parti-burosuna-sopali-saldiri-haber-420209

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/izmir-ak-parti-burosuna-sopali-saldiri-haber-420209

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir