ABD’ye yenilen Türkiye, Voleybol Dünya Şampiyonası’na veda etti

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Dünya Şampiyonası’nın çeyrek finalinde ABD’ye 3-0 yenilerek turnuvaya veda etti.

Fotoğraf: AA

Polonya’nın Gliwice kentinde oynanan müsabakada, setin ilk başlarında altı sayı geri düşen milliler, Ebrar Karakurt, Zehra Güneş ve Saliha Şahin’in sayılarıyla 10-10 eşitliği yakaladı. Milli takımın hücumlarını iyi savunan ABD, Frantti, Drews ve Robinson’un sayılarıyla ilk seti 25-22 kazandı.

İkinci setin ilk dakikalarında iki ülke arasında denge hakim olurken milli takım Ebrar Karakurt, Zehra Güneş ve Hande Baladın’la sayılar buldu. Milli takıma Drews, Washington, Ogbogu ve Frantti’nin sayılarıyla karşılık veren ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/abdye-yenilen-turkiye-voleybol-dunya-sampiyonasina-veda-etti/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/abdye-yenilen-turkiye-voleybol-dunya-sampiyonasina-veda-etti/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir