AK Partili isme uyuşturucu operasyonu! Şüpheliler serbest bırakıldı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Aksaray Eskil ilçesinde Kaputaş Yaylası’nda jandarma ekipleri kenevir operayonu düzenledi. Operasyon kapsamında AK Partili Eskil Belediye Meclis üyesi Abdullah G.’ye ait olan arazinin de bulunduğu mısır koçanları arasına gizlenmiş 483 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Tarla sahiplerinin evinde yapılan aramada ise 10 kilo 300 gram kubar esrar maddesi bulundu. Bir gün gözaltında tutulan şüpheliler serbest bırakıldı
Eskil ilçesinde Kaputaş Yaylası’nda bulunan mısır tarlalarında kenevir bitkisi yetiştirilerek kubar esrar üretimi ve uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit edildi.
3 kişiye ait olduğu belirlenen aralarında AK Parti Eskil Belediye Meclis Üyesi Abdullah G.’ye ait olan arazinin de bulunduğu mısır koçanları arasına gizlenmiş 483 kök kenevir bitkisi, tarla sahiplerinin evinde yapılan aramada ise 10 kilo 300 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.
……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337505/ak-partili-isme-uyusturucu-operasyonu-supheliler-serbest-birakildi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337505/ak-partili-isme-uyusturucu-operasyonu-supheliler-serbest-birakildi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir