Binance Türkiye’den öğrencilere staj fırsatı

Dikkat! bu haber “HABER 3” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Dünyanın lider blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, kripto para okur yazarlığı başta olmak üzere öğrencileri yeni nesil finansal teknolojiler konusunda desteklemek üzere yeni bir staj program başlattı. Geleceğin finansal teknolojileri konusunda kendisini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri “Binance Internian Programı” ile alanında uzman isimlerden eğitim alma şansı kazanacak. 

Binance Türkiye’de staj yapma fırsatı

Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez konuyla ilgili olarak, “Dünyanın lider kripto para borsası olarak, yeni nesil finansal teknolojiler konusundaki bilgi birikimimizle gençlerin kariyer hedeflerini desteklemeyi amaçlıyoruz. Amacımız; kripto para piyasası hakkında nitelikli bilgilerle gençleri bilinçlendirerek, kendilerini geliştirmek istedikleri yönde onlara rehber olmak. Bu amaçla başlattığımız ‘Binance Internian’ programımızla üniversite öğrencilerine kapılarımızı açarak, Binance Türkiye bünyesinde staj yapma imkânı tanıyoruz. Kripto para konusunda hiç bilgi sahibi olmayan kişilerden, bu alanda devamlı yatırım yapan deneyim sahibi kişilere kadar herkesin yararlanabileceği tüm içerikleri düzenli olarak Binance Academy’de paylaşıyoruz. Sektör lideri olarak kripto para alanında doğru bilgi üretimine katkı sağlayıp, yeni yatırımcılara rehber olmaya, Türkiye’de kripto para, Web3 ve blokzincir teknolojileri konusundaki deneyimlerimizi aktarmayı sürdüreceğiz” dedi.

En yaratıcı bir dakikalık başvuralar kazanacak 

Binance’nin staj programına katılmak isteyen öğrenciler sosyal medya hesaplarından 1 dakikalık video yayınlayarak başvurularını gerçekleştirecek. Öğrenciler hazırladıkları videoyu #BinanceInternian hashtag’i ile Instagram ve LinkedIn hesaplarından paylaşacak. En yüksek etkileşime sahip 4 video ve Binance ekibi tarafından seçilen en yaratıcı 4 video olmak üzere toplam 8 başvuru Binance ekibi ile mülakata davet edilecek. Staj programına katılmak isteyen öğrenciler https://www.binance.com/tr/support/announcement/ linkinden katılım sağlayabilecek. Başvurular 31 Ekim’de sona erecek.

Kaynak :
https://www.haber3.com/guncel/binance-turkiyeden-ogrencilere-staj-firsati-haberi-6098868

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir