Altın Portakal: En İyi Film ‘Karanlık Gece’ye, sekiz ödül Emin Alper’in ‘Kurak Günler’ine

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

59’uncu Antalya Film Festivali Altın Portakal Ödülleri sahiplerini buldu. Kurak Günler sekiz ödülle geceye damgasını vurdu. En İyi Film Özcan Alper’in Karanlık Gece filmine verildi.

Karanlık Gece

Jüri başkanlığını yönetmen-yapımcı-senarist Yeşim Ustaoğlu’nun üstlendiği Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın jüri üyeleri oyuncu-yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, yönetmen-senarist Azra Deniz Okyay, müzisyen Harun Tekin, şair Haydar Ergülen,  oyuncu Nurgül Yeşilçay ve görüntü yönetmeni Uğur İçbak ödülleri şöyle dağıttı:

Altın Portakal En İyi Film Ödülü: Karanlık Gece

Altın Portakal En İyi Yönetmen Ödülü: Emin Alper / Kurak Günler

Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülü: ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/altin-portakal-en-iyi-film-karanlik-geceye-sekiz-odul-emin-alperin-kurak-gunlerine/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/altin-portakal-en-iyi-film-karanlik-geceye-sekiz-odul-emin-alperin-kurak-gunlerine/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir