Ortalık bir anda karıştı! MHP’li vekilin konuşmasına izin verilmedi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

TELE1’de yer alan habere göre, Esenyurt’ta kardeş Kültürler Festivalinde konuşmasına izin verilmeyen MHP Milletvekili Arzu Erdem konuşma yapmak istedi. Erdem’in konuşma yapmasına izin verilmedi. Konuşma yapamadan sahneden inen Erdem’in “Burası karışacak” diyerek tehditler savurduğu iddia edildi. Erdem’in festival alanından ayrılmasının ardından gelen kalabalık grup tekbirlerle konser alanına girdi.
“MHP’Lİ VEKİL ‘BURASI KARIŞACAK’ DİYEREK TEHDİT ETTİ”Organizasyonun sunucusu Başak İkiz “Arzu Erdem ‘bana mikrofonu ver konuşacağım’ dedi. Ben de kendisine ‘Belediyeden izin almadan veremem’ dedim. O da ‘Burası karışacak’ diye tehdit ederek olay yerinden uzaklaştı. Uzaklaşmasıyla birlikte kalabalık tekbir getirerek konser alanına geldi. Belediye Başkanı Kemal Denizbozkurt’ta saldırmaya çalıştılar. Gelenler Çevik kuvvetle geldiler. Polisle birlikte sahneye çıktılar ‘Hareketin lideri Devlet Bahçeli’ diye slogan attılar” ifadeleri ile yaşanan olayı anlattı….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12342708/ortalik-bir-anda-karisti-mhpli-vekilin-konusmasina-izin-verilmedi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12342708/ortalik-bir-anda-karisti-mhpli-vekilin-konusmasina-izin-verilmedi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir