Ankara'da kardeş kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Ankara’nın Sincan ilçesinde Iraklı 3 kardeş arasında kavga çıktı. Kardeşlerden biri öldü, biri yaralandı.

DHA’nın aktardığı bilgilere göre, Tandoğan Mahallesi’nde yaşayan ve kağıt toplayarak geçimlerini sürdüren 3 kardeş evde tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi ile ortanca kardeş M.A., yanındaki bıçakla kardeşlerine saldırdı. Kardeşlerden Karfesi Hasan Alvahap boyun bölgesine aldığı bıçak darbeleriyle olay yerinde hayatını kaybetti. Diğer kardeşi yaralı halde evden kaçmayı başardı.

Yaralı Karfes Hasan Alvagap Sincan Devlet Hastanesine kaldırdı. Kaçan M.A. ise aranıyor.

Olayı gören mahalle sakini E.İ. “Yaklaşık 2 saat önce dışarı çıktım ve cesedi gördüm. O esnada polisler geldi. Polisler yaklaştırmadı ama kardeş olduklarını biliyoruz. 3 kişi arasında tartışma çıkmış evin içinde. Daha sonra tartışmada yaralanan biri dışarı çıkmış. O esnada çevredekiler fark etmiş” dedi. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/ankarada-kardes-kavgasi-1-olu-1-yarali-haber-1584367

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir