Ankara'da lastiği patlayan yolcu otobüsü yandı

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – İstanbul’dan Elazığ’a giden yolcu otobüsünde seyir halindeyken saat 00.15 sıralarında Ankara’da yangın çıktı. Yoldaki sürücülerin uyarısı üzerine durumu fark eden otobüs şoförü, aracı yol kenarına çekti. Otobüste bulunan yolcular tahliye edilirken, alevler itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

DHA’nın haberine göre otobüsün lastiği patladıktan sonra yoluna devam edince sürtünmeden kaynaklı kıvılcımlar yangına neden oldu. 

Can kaybı ve yaralının olmadığı yangında otobüs kullanılamaz hale gelirken birçok yolcunun valizlerinin yandığı öğrenildi. Bölgeden uzaklaştırılan yolcuların bir başta otobüsle seyahate devam edeceği öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

 

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/ankarada-lastigi-patlayan-yolcu-otobusu-yandi-haber-1584366

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir