Bakan Nebati'den kritik temaslar

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, IMF- Dünya Bankası Yıllık Toplantıları kapsamında temaslarda bulunmak için ABD’nin başkenti Washington’a gitti. Yaptığı görüşmelerde işbirliği ve ticaret hacmini arttırma vurguları yapan Bakan Nebati, şu ifadelerde bulundu:
“G20 Bakanlar Toplantısı ve IMF-Dünya Bankası Yıllık Toplantıları vesilesiyle ABD’nin başkenti Washington’dayız. İkili görüşmelerimiz kapsamında ilk olarak Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası (AKKB) Başkanı Sn. Carlo Monticelli ile bir araya geldik. İş birliğimizin önümüzdeki yıllarda yeni projelerle daha da güçlenmesi gerektiğinin altını çizerek özellikle Banka’nın ülkemizdeki proje hacminin artırılması ve yönetişim konularına değindik.” dedi.
Yaptığı temaslarda Alman Mevkidaşı ile ikili görüşme ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12368631/bakan-nebatiden-kritik-temaslar

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12368631/bakan-nebatiden-kritik-temaslar

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir