Balıkesir'de iş cinayeti: Suntaların altında kalan liseli stajyer öldü

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Balıkesir’in Karesi ilçesindeki bir mobilya atölyesinde staj yapan 17 yaşındaki Emre Koç, suntaların üzerine devrilmesi sonucu vefat etti.

DHA’nın haberine göre Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya Dekorasyon Bölümü öğrencisi Emre Koç’un üzerine, atölyenin kenarında duran suntalar devrildi. Atölyedeki işçiler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbarla gelen sağlık ekibi, Koç’un, suntaların başına çarpmasıyla hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Koç’un cansız bedeni, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi morguna götürüldü. Soruşturma başlatan polis, mobilya atölyesi işletmecisi K.I’yı gözaltına aldı. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/balikesirde-is-cinayeti-suntalarin-altinda-kalan-liseli-stajyer-oldu-haber-1584649

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir