Sabah yazarı Dilek Güngör'den TÜSİAD ağzıyla konuşan MÜSİAD Başkanını eleştiren satırlar…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Sabah gazetesi yazarı Dilek Güngör, bu zamana kadar yapılan destekleri alkışlayan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’ın bir anda değişen tavrını eleştirdi.

“Bence MÜSİAD’ın kafası son günlerde biraz karışmış!” ifadelerini kullanan Güngör, MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı’nın destekleri ve faiz indirimi eleştiren konuşmasından sonra ” MÜSİAD’ı TÜSİAD’vari açıklamalara iten etken ne?” diye sordu. 

İşte Dilek Güngör’ün o yazısı:

Bence MÜSİAD’ın kafası son günlerde biraz karışmış!
Başkan Mahmut Asmalı birkaç zaman önceye kadar yatırım, üretim, ihracat ve istihdam odaklı yeni modeli destekleyip, ekonomi yönetiminin aldığı makro ihtiyati tedbirleri alkışlamıyor muydu? Merkez Bankası’nın ekonomik büyümeyi destekleyici adımlarını doğru bulduğunu ifade etmiyor muydu?
Anlamadım ne değişti de dün çıkıp “Artık faiz konuşmaktan yorulduk” filan demeye başladı. Bir de Merkez Bankası’nın faizi indirmesine rağmen bunun krediye yansımadığını ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/sabah-yazari-dilek-gungorden-tusiad-agziyla-konusan-musiad-baskanini-elestiren-satirlar-haber-420983

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/sabah-yazari-dilek-gungorden-tusiad-agziyla-konusan-musiad-baskanini-elestiren-satirlar-haber-420983

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir