BOTAŞ’tan iddialara yalanlama: Depo doluluk oranı yüzde 100!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

BOTAŞ tarafından bazı basın yayın organlarında “Doğal gaz depolarında 600 milyon metreküp eksik var” iddialarına istinaden yazılı açıklamada bulunuldu. Açıklamada, Türkiye’nin BOTAŞ aleyhine algı oluşturmaya yönelik maksatlı ve gerçek dışı haberler ile kamuoyu gündemi meşgul edildiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi:
“Bütün dünyanın benzeri görülmemiş bir enerji krizini tecrübe ettiği bu dönemde, BOTAŞ ülkemizin kesintisiz enerjiye ulaşabilmesi için dünya ölçeğinde projeleri hayata geçirerek büyük bir gayret ve özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşumuz uhdesinde bulunan Silivri Yer Altı Depolama Tesisi faaliyetleri Silivri Yer Altı Doğal Gaz Depolama Tesisi Temel Kullanım Usul ve Esaslarına (KUE) göre ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12341152/botastan-iddialara-yalanlama-depo-doluluk-orani-yuzde-100

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12341152/botastan-iddialara-yalanlama-depo-doluluk-orani-yuzde-100

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir