Cemal Enginyurt'tan ayağını kırın diyen Soylu'ya: Garantisi sen misin?

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ‘uyuşturucu satıcılarının ayaklarını kırın’ talimatına tepki gösterdi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bugün AK Parti Kütahya Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılarak bir konuşma yaptı. Konuşmasının bir kısmında Bakan Soylu, “Tekrar söylüyorum, emniyet güçlerimize tekrar talimat veriyorum. Uyuşturucu satıcısını bulduğunuz an ayaklarını kırın, ayaklarını kırın, ayaklarını kırın…” ifadelerini kullandı.
Süleyman Soylu talimat verdi: Uyuşturucu satıcılarının ayağını kırın
SORUŞTURMA AÇILMAMA GARANTİSİ SEN MİSİN HUKUK MU?İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bu sözleri ‘hukuki yönden’ eleştirilirken bir tepki de DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’dan geldi. Enginyurt, sosyal medya platformu Twitter hesabından, “Meraktan soruyorum Süleyman bey! Ayak kıran polis mahkemeye düşerse ne yapacaksın? Soruşturma açılmama garantisi sen misin? Hukuk mu?” diye sordu.

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12342794/cemal-enginyurttan-ayagini-kirin-diyen-soyluya-garantisi-sen-misin

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12342794/cemal-enginyurttan-ayagini-kirin-diyen-soyluya-garantisi-sen-misin

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir