Temel Karamollaoğlu: Aileyi toplumun temeli olarak görüyoruz

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Bilkent Üniversitesi öğrencileri ile bir araya gelerek sorularını cevapladı. Bilkent Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda ‘Sosyal Bilimler Kulübü’nün düzenlediği söyleşide Karamollaoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.
“MİLLET İTTİFAKI ÇOĞUNLUĞU ELDE EDECEK”Karamollaoğlu, programın başında ülkedeki siyasi tabloya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Türkiye de seçimlerde ortaya konan bazı blokajlar siyasi partileri bir araya getirmeye adeta mahkûm hale getiriyor. Mali yardım alabilmek için yüzde üç oy almanız lazım. Meclis’te temsil edilebilmeniz için yüzde yedi oy almanız lazım. Yani partiler birkaç blok oluştururlarsa önce bloklar arasında oy dağılımı toplanarak yapılıyor, sonra milletvekili dağılımı da kendi içinde yapılıyor. Biz nihayet topluma mesaj veriyoruz.  O mesajın karşılığını bulabilirsek o zaman hem milletvekili çıkarmamız hem de ülkeyi ilerde yönetme imkanına kavuşmamız mümkün olacak. ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12342561/temel-karamollaoglu-aileyi-toplumun-temeli-olarak-goruyoruz

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12342561/temel-karamollaoglu-aileyi-toplumun-temeli-olarak-goruyoruz

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir