CHP'li eski milletvekili Ensar Öğüt: Kılıçdaroğlu bir hafız, Kur'an-ı Kerim'i ayetleriyle birlikte ezbere biliyor

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

HP tarafından fonlanan televizyon kanalı KRT TV canlı yayınına konuk olan CHP’li eski Milletvekili Ensar Öğüt, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hafız olduğunu söyledi.

“AYETLERİYLE BİRLİKTE EZBERE BİLİYOR”

Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Başkanı olduğu dönemde umreye gittiğini belirten Öğüt,  “İbadetini yapar. Ben hacca gittiğimde yanına gittiğimde inanın samimi söylüyorum Kuran-ı Kerim’i ezbere biliyor. Ayetleriyle birlikte ezbere biliyor.” dedi.

“BÜTÜN TÜRKLER ALEVİDİR”

“Bu kadar mütevazı bir insan namazını da kılıyor, ibadetini yapıyor.” ifadelerini kullanan Öğüt,  “Alevi diyorlar. Bütün Türkler Alevidir. Aleviler Muaviye’ye karşı olan Müslümanlardır. Bu Müslümanlar ibadetini camide de yaparlar cemevinde de yaparlar.” diye konuştu.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/chpli-eski-milletvekili-ensar-ogut-kilicdaroglu-bir-hafiz-kuran-i-kerimi-ayetleriyle-birlikte-ezbere-biliyor-haber-420377

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/chpli-eski-milletvekili-ensar-ogut-kilicdaroglu-bir-hafiz-kuran-i-kerimi-ayetleriyle-birlikte-ezbere-biliyor-haber-420377

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir