Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan’da

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan’da düzenlenecek zirvelere katılmak üzere Cumhurbaşkanlığı uçağı “TUR” ile Astana’ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun da yer aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı taşıyan “TC-TUR” uçağı, Nursultan Nazarbayev Uluslararası Havalimanı’na TSİ 12.25 sıralarında iniş yaptı.
Kazakistan Cumhurbaşkanı karşıladı
Asya’da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı’na katılması beklenen Erdoğan’ı Nursultan Nazarbayev Uluslararası Havalimanı’nda Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev karşıladı. Karşılamada, Kazakistan Dışişleri Başkanı Muhtar Tileuberdi, Kazakistan Sağlık Bakanı Ajar Giniyat, ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12366121/cumhurbaskani-erdogan-kazakistanda

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12366121/cumhurbaskani-erdogan-kazakistanda

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir