Neden çalışmıyorsun sorusu babasını çılgına çevirdi! Sopayla defalarca başına vurdu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

1 yıl önce Hakkari’den Kocaeli’ye taşınan 5 kişilik aileden Rujbin T. (22) isimli kadın, 2 ay memleketinde kaldıktan sonra yeniden evine döndü. Genç kadın, evine döndüğü gün babasıyla tartışma yaşadı.
“NEDEN ÇALIŞMIYORSUN?”
İddiaya göre Rujbin T.’nin babası Necman T.’ye “Evde herkes çalışıyor, sen neden çalışmıyorsun?” diye sormasının ardından öfkelenen baba, kızını darp etmeye başladı. Gözü dönen baba, eline geçirdiği sopayla kızının başına defalarca vurarak yaraladı. Evden yükselen sesleri duyan vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
HASTANELİK OLDU
Kısa sürede adrese ulaşan polis ekipleri, eve ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12366175/neden-calismiyorsun-sorusu-babasini-cilgina-cevirdi-sopayla-defalarca-basina-vurdu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12366175/neden-calismiyorsun-sorusu-babasini-cilgina-cevirdi-sopayla-defalarca-basina-vurdu

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir