Darıca Arçelik ve Beko Servis Hizmetleri


En son teknoloji Arçelik ve Beko ürünlerinizin her türlü servis, bakım ve tamir işlemleri için Arçelik Servis Darıca firması haftaiçi ve haftasonu dilediğiniz saatlerde hizmetinizde. Yaz aylarında daha konforlu, rahat ve serin bir yaşam için klimalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın. Son günlerde klimalar ile ilgili servise gittiğimiz evlerde müşterilerimizden şikayet alıyoruz. Ürünlerin sürekli sorun çıkardığından bahsediyorlar, bakım konusunu sorduğumuzda ise daha önce hiç yaptırmadık cevabını alıyoruz.

Değerli müşterilerimiz eğer düzenli bir şekilde ürün bakımı yaptırırsanız uzun vadede verim konusunda daha yüksek performans alırsınız ve ürünleriniz sizlere sorun çıkarmaz. Bakımı yapılmayan ürünler sorun çıkarmaya hazırdır fakat bakım konusunda titiz davranırsanız az önce de belirttiğimiz gibi onarım işlemleri için zahmet etmezsiniz.

Arçelik ve Beko özel teknik servis firması olarak ekibimize ve işçiliğimize o kadar çok güveniyoruz ki servis konusunda herhangi bir sıkıntı bizleri arayıp bildirmeniz durumunda ücretsiz servis hizmetini sizlere sunuyoruz. Bugüne kadar bu tarz bir durumla karşılaşmadık çünkü yaptığımız her iş de geleceği de düşünüyor ve sizlerin mağduriyetinizi o an sonlandırmak için uğraşıyoruz. Kalite ve uygun fiyat konusunda bizden daha iyisini bulamayacağınıza eminiz.

Yaptığımız işçilik ve servis hizmetleri ucuz fiyatlara sizlere sunuluyor. Firma olarak amacımız yüklü paralar değil; müşteri memnuniyeti ve güler yüz. Referansımız olan müşterilerimizin yüzünü kara çıkarmamak için elimizden gelenin fazlasını siz değerli Arçelik ve Beko kullanıcılarına haftanın her günü sunuyoruz.

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir