Erdoğan fiyat sorma demişti! TOGG 'çok ucuz' olacak iddiası

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Fiyatı sorma” diyerek adeta fiyatını gizlediği yerli ve milli otomobil TOGG 29 Ekim’de seri üretime geçiyor. Fiyatın 1, 5 milyon liradan fazlaya çıkacağı iddia edilirken, TOGG için Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, önemli açıklamalar geldi. Bakan Varank, yerli otomobil TOGG’un fiyatıyla ilgili iddialı konuştu.
Seri üretimin 29 Ekim’de başlayacağını hatırlatan AKP’li Bakan Varank, TOGG’un fabrikası ile ilgili detayları paylaştı. Varank,  “TOGG’un fabrikası 2025 yılında tam kapasite çalışacak.” dedi.
“29 EKİM’DE SERİ ÜRETİM BAŞLIYOR”Bakan Varank, “TOGG 29 Ekim’de seri üretime başlayacak. Yıl sonuna kadar üretilen araçlar teste gidecek.” dedi.
VARANK’TAN TOGG “ÇOK UCUZ” OLACAK İDDİASIBakan Varank, milyonların en merak ettiği soru olan,  ‘TOGG’un fiyatı ne kadar olacak?’ sorusuna da yanıt verdi. Bakan Varank’ın açıklaması heyecan yarattı. Bakan Varank,  “TOGG’un fiyatı, rakibi olan elektrikli ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12353835/erdogan-fiyat-sorma-demisti-togg-cok-ucuz-olacak-iddiasi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12353835/erdogan-fiyat-sorma-demisti-togg-cok-ucuz-olacak-iddiasi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir