HDP'li Gergerlioğlu "Engelli vatandaşa yardım edilmiyor" dedi: Bakan Yanık sosyal medyadan belgelerle açıkladı

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, yüzde 98 engelli olduğunu söylediği Yakup Ali Çetin adlı vatandaşın ailesine engelli yakını aylığının verilmediğini iddia etti.

BAKAN YANIK BELGELERLE KONUŞTU

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’tan Gergerlioğlu’na yanıt ise gecikmedi. Bakan Derya Yanık, sosyal medya hesabından belgeleri paylaşarak yardıma muhtaç engelli kişiye başvurdukları tarihten itibaren engelli aylığı yatırıldığını duyurdu. 

Sosyal medya hesabından belgeleri paylaşan Bakan ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/hdpli-omer-faruk-gergerlioglunun-asilsiz-iddiasina-bakan-derya-yaniktan-belgeli-aciklama-haber-420493

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/hdpli-omer-faruk-gergerlioglunun-asilsiz-iddiasina-bakan-derya-yaniktan-belgeli-aciklama-haber-420493

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir