"HDP'ye bakanlık verilebilir" diyen Gürsel Tekin'den geri vites: "Öyle bir şey demedim"

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında, ittifak ortakları HDP’ye bakanlık vaadinde bulunan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, bugün söylem değiştirdi.

AK Partili olduğunu dile getiren bir vatandaşın konu hakkında kendisine yönelttiği, “CHP iktidara gelirse HDP’ye bakanlık verecek mi?” sorusuna yanıt veren Tekin, “Öyle bir şey yok. HDP ayrı, CHP ayrı. Beraber değiliz elbette.” diyerek yanıt verdi.
CHP’nin önemli isimlerinden Murat Karayalçın ise geride kalan gün CHP’nin HDP ile ilişkisinin olduğunu itiraf etmiş, ”HDP önemli bir aktör ve görüşmemiz sürüyor” demişti.

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/hdpye-bakanlik-verilebilir-diyen-gursel-tekinden-geri-vites-oyle-bir-sey-demedim-video-420860

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/hdpye-bakanlik-verilebilir-diyen-gursel-tekinden-geri-vites-oyle-bir-sey-demedim-video-420860

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir