Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Toplantısı İçin Brüksel'de

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, 12 Ekim Çarşamba günü Brüksel’de başlayacak olan NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Belçika’nın başkenti Brüksel’e gitti. Toplantı kapsamında yapılacak oturumlara katılacak olan Bakan Akar, iki gün süresince Karargâh’ta çeşitli ikili görüşmeler de gerçekleştirecek. Bakan Akar ile bir araya gelmesi planlanan isimlerin arasında NATO Genel Sekreteri NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg de bulunuyor….

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12363902/milli-savunma-bakani-hulusi-akar-nato-toplantisi-icin-brukselde

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12363902/milli-savunma-bakani-hulusi-akar-nato-toplantisi-icin-brukselde

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir