İstanbul'da 1,5 ton uyuşturucu yakalandı!

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Operasyon, İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 10 Ekim’de gerçekleştirildi.
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında yurt dışından Türkiye’ye uyuşturucu getirileceği bilgisi üzerine çalışma başlattı.
Uyuşturucu tacirlerinin Beylikdüzü’nde liman bölgesinde uyuşturucu sevkiyatı hazırlığı yaptığı bilgisi üzerine 2 ay önce başladı.
Gemiye yapılan operasyonda bir konteynerde gizlenmiş 156 kumaş topuna saklanmış 1 ton 580 kilo 460 gram marihuana ele geçirildi. 
Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alınırken emniyet güçlerinin konu ile çalışmaları devam ediyor….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12352657/istanbulda-15-ton-uyusturucu-yakalandi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12352657/istanbulda-15-ton-uyusturucu-yakalandi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir