İstanbul'da elektrik kesintisi! BEDAŞ 7 Ekim Cuma elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri açıkladı!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İstanbul’da elektrik kesintisi olan ilçeler listesi 7 Ekim 2022 Perşembe gününün en çok araştırılan konuları arasında bulunuyor. Vatandaşlar arama motorlarında elektrik kesintisi ile ilgili yaptıkları sorgulamalara hız verdi. Peki, 7 Ekim 2022 elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul’da elektrik kesintisi olan ilçeler hangileri?

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/istanbulda-elektrik-kesintisi-bedas-7-ekim-cuma-elektrik-kesintilerinin-yapilacagi-ilceleri-acikladi-galeri-420190

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir