Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan Mevlid Kandili mesajı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşrif ettiği gün olarak kutlanan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu mesajında, “Bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesi ve Peygamber Efendimiz(sav)’in eminliğini, merhametini, adaletini ve ahlakını kuşanabilmemiz temennisiyle; milletimizin ve İslam aleminin Mevlid Gecesini tebrik ediyorum. Rahmet Peygamberimiz Hz. Muhammed(sav)’e salâtuselâm olsun.” ifadelerini kullandı.
Bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesi ve Peygamber Efendimiz(sav)’in eminliğini, merhametini, adaletini ve ahlakını kuşanabilmemiz temennisiyle; milletimizin ve İslam aleminin Mevlid Gecesini tebrik ediyorum.Rahmet Peygamberimiz Hz. Muhammed(sav)’e salâtuselâm olsun.
— Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) October 7, 2022…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337600/saadet-partisi-lideri-karamollaoglundan-mevlid-kandili-mesaji

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337600/saadet-partisi-lideri-karamollaoglundan-mevlid-kandili-mesaji

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir