İstifa krizleriyle sarsılan BBP'de sözcü rest çekti: Kayıp görmüyoruz

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Genel Başkanlığını Mustafa Destici’nin yaptığı Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) istifa krizi sürüyor. Geçtiğimiz günlerde BBP MKYK Üyeleri, bazı il ve ilçe başkanları tek tek istifalarını açıklamıştı. İstifa edenler arasında BBP MKYK Üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı Tahir Şahin de bulunuyor. Şahin istifa açıklamasında tüm yönetim kadrolarına AK Parti hakkında konuşma yasağı getirdiği iddia etmişti. Bu gelişmeler sonrası bir diğer BBP MKYK Üyesi Abdurrahman Açıkgöz de istifasını vermişti.
Tahir Şahin ve Abdurrahman Açıkgöz’ün istifalarını Gökmen Türkkanı ile Fatma Yümlü’nün istifaları izlemişti. Artan istifalar sonrası BBP Sözcüsü ve Genel Sekreter Üzeyir Tunç bir yazılı açıklamada bulundu. Tunç, birkaç gündür geçmişte kısa süre partide çeşitli görevlerde bulunan, sonrasında yaşadıkları problemler nedeniyle görevlerinden ayrılmak zorunda kalan kişiler üzerinden partiye bir operasyon yapılmaya çalışıldığını iddia ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12363549/istifa-krizleriyle-sarsilan-bbpde-sozcu-rest-cekti-kayip-gormuyoruz

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12363549/istifa-krizleriyle-sarsilan-bbpde-sozcu-rest-cekti-kayip-gormuyoruz

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir