Kayıp liseli Hakan’dan acı haber: Başından vurulmuş cesedi bulundu

Dikkat! bu haber “Korkusuz” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Adana’da, kız arkadaşının cenazesinden sonra ailesine ‘veda’ videosu gönderen ve bir daha haber alınamayan lise öğrencisi Hakan Demiryürek’in (19), aramaların 9’uncu gününde, zeytin bahçesinde başından vurulmuş cesedi bulundu. Demiryürek’in, başına tabancayla ateş ederek yaşamına son vermiş olabileceği üzerinde duruluyor.

Kozan ilçesinde 3 Ekim’de hayatını kaybeden kız arkadaşının cenazesine katılan, lise son sınıf öğrencisi Hakan Demiryürek’ten bir daha haber alınamadı. En son ailesine ‘WhatsApp’ üzerinden “Veda etmeden gitmek olmaz. Hepiniz iyi insanlarsınız. Sizi seviyorum. Bazıları zayıf olur işte, ben güçlü değilmişim. Köyden kimse cenazeme gelmesin, yapmayın” dediği videoyu gönderen Demiryürek; jandarma, polis, UMKE ve AFAD ekipleri tarafından her yerde aranmaya başlandı. Ekipler, iz takip köpekleri eşliğinde, Demiryürekin cep telefonundan alınan son sinyal noktasında aramalarını yoğunlaştırdı.

Arama çalışmalarının 9’uncu gününde Demiryürek’in, Hacımirzalı Mahallesi Kanal Sokak’ta bulunan zeytin bahçesinde cesedine ulaşıldı. Demiryürek’in, başına tabancayla ateş ederek, yaşamına son vermiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Öte yandan cesedin bulunduğu yere gelen Hakan Demiryürek’in yakınları, uzun süre gözyaşı döktü. Anne Türkan Demiryürek, güçlükle ayakta durabildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (DHA)

Kaynak :
https://www.korkusuz.com.tr/kayip-liseli-hakandan-aci-haber-basindan-vurulmus-cesedi-bulundu.html

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir