MSB:Teröristlere ait çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türk Silahlı Kuvvetlerinin teröristlerle mücadelesi hız kesmeden sürüyor. 
Milli Savunma Bakanlığı resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde teröristlere ait çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildiğini duyurdu. Söz konusu açıklamada şu ifadeleri kullandı.
“Irak’ın kuzeyinde başlatılan Pençe-Kilit Operasyonu ile teröristlere darbe vurmaya devam ediyoruz. Operasyon bölgesinde tespit edilen dört odalı bir mağarada PKK’lı teröristlere ait silahlar ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.”…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12349440/msbteroristlere-ait-cok-sayida-silah-ve-muhimmat-ele-gecirildi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12349440/msbteroristlere-ait-cok-sayida-silah-ve-muhimmat-ele-gecirildi

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir