Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü çıkışına tepki: "Ayağına sıkmak' diye buna derim ben"

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partililerin oluşturduğu konvoyla birlikte Ankara’nın ilçelerini dolaştı. İnce, Çankaya ilçesi Dikmen semtinde taksi ve pazar esnafını ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti.

 

“SAYAĞINA SIKMAK DİYE BUNA DERİM”

İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü ile ilgili açıklamasına ilişkin,  “Sayın Kılıçdaroğlu’nun çıkışı gereksiz bir çıkıştı. Erdoğan da el yükseltti zaten ‘yasa ile olmaz gelin Anayasa ile yapalım’ dedi. ‘Ayağına sıkmak’ diye buna derim ben.
Sonradan da ‘onun elinden bu kozu aldım’ gibi durum tespiti yapıyor; ama öyle değil. Yani bir anda toplumun gündeminde olmayan başörtüsünü konuştuk ne yazık ki” dedi.

 

 

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/muharrem-inceden-kemal-kilicdaroglunun-basortusu-cikisina-tepki-ayagina-sikmak-diye-buna-derim-ben-haber-420682

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/muharrem-inceden-kemal-kilicdaroglunun-basortusu-cikisina-tepki-ayagina-sikmak-diye-buna-derim-ben-haber-420682

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir