Şehidin namusuna küfreden Lütfü Türkkan namus borcundan bahsediyor!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bingöl ziyaretinde o dönem İYİ Parti Grup Başkanvekili olan Lütfü Türkkan, şehit ağabeyi Tahir Kümran’a ağza alınmayacak küfürler etmişti. 

ŞEHİT AĞABEYİNE SİNKAFLI KÜFÜR

Meral Akşener’in Selahattin Demirtaş’la kahvaltı yapabileceğini söylemesine tepki gösteren şehit ağabeyi Kümran’ın yanına gelen Lütfü Türkkan, kolunun altına aldığı şehit ağabeyine bu sırada sinkaflı küfür etmişti.

 

“NAMUSTAN SÖZ ETMEK LÜTFÜ TÜRKKAN’A MI KALDI?”

Şehit ağabeyine ağza alınmayacak küfürler eden Türkkan’ın attığı bir tweet büyük tepki çekti. 

Türkkan,  Atatürk Havalimanı üzerinden namustan bahseden bir tweet attı.  Vatandaşlar ‘Namustan söz etmek Lütfü Türkkan‘a mı kaldı?’ yorumları yaptı. 

……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/sehidin-namusuna-kufreden-lutfu-turkkan-namus-borcundan-bahsediyor-haber-420934

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/sehidin-namusuna-kufreden-lutfu-turkkan-namus-borcundan-bahsediyor-haber-420934

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir