Adana'da dehşet! 19 yaşındaydı! 9 gün sonra ölü bulundu!

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Adana’nın Kozan ilçesinde, 3 Ekim’de hayatını kaybeden kız arkadaşının cenazesine katılan, lise son sınıf öğrencisi Hakan Demiryürek’ten (19) bir daha haber alınamadı.

EKİPLER HER YERDE ARADI

EKİPLER HER YERDE ARADIDHA’da yer alan habere göre en son ailesine ‘WhatsApp’ üzerinden “Veda etmeden gitmek olmaz. Hepiniz iyi insanlarsınız. Sizi seviyorum. Bazıları zayıf olur işte, ben güçlü değilmişim. Köyden kimse cenazeme gelmesin, yapmayın” dediği videoyu gönderen Demiryürek; jandarma, polis, UMKE ve AFAD ekipleri tarafından her yerde aranmaya başlandı.

TELEFON SİNYALİNİN ALINDIĞI NOKTADA ARANDI

TELEFON SİNYALİNİN ALINDIĞI NOKTADA ARANDIEkipler, iz takip köpekleri eşliğinde, Demiryürek´in cep telefonundan alınan son sinyal noktasında aramalarını yoğunlaştırdı.

ZEYTİN BAHÇESİNDE CANSIZ BULUNDU

ZEYTİN BAHÇESİNDE CANSIZ BULUNDUArama çalışmalarının 9’uncu gününde Demiryürek’in, Hacımirzalı Mahallesi Kanal Sokak’ta bulunan zeytin bahçesinde cansız bedeni ulaşıldı.

İNTİHAR İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

İNTİHAR İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYORDemiryürek’in, başına tabancayla ateş ederek, yaşamına son vermiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

AİLESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

AİLESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDUÖte yandan cenazenin bulunduğu yere gelen Hakan Demiryürek’in yakınları, uzun süre gözyaşı döktü. Anne Türkan Demiryürek, güçlükle ayakta durabildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak :
https://www.haberturk.com/adana-da-dehset-19-yasindaydi-9-gun-sonra-olu-bulundu-son-dakika-haberler-3528641

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir