Soylu, kendisine soru soran NTV muhabirini küçük düşürmeye çalıştı

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine soru soran NTV Ankara muhabiri Celal Çamur’un çenesini okşayarak “Canım benim” dedi; soruyu cevaplamadı.

Görsel: Twitter

Ankara’da Birleşmiş Milletler Uluslararası Arama ve Kurtarma Danışma Grubu’nun (INSARAG) deprem tatbikatı programına katılan Soylu’ya NTV muhabiri Çamur, ‘yabancıların oturmadığı adreslere kayıtlı olmasıyla ilgili’ bir soru sormak istedi.

FOX Haber’in aktardığı görüntülere göre Soylu, muhabirin çenesini okşayarak “Canım benim” dedikten sonra cevap vermeden uzaklaştı. NTV görüntüleri haberleştirmedi.

Evdeki yabancı skandalı!
“Tüm dairelerden yabancı çıktı” sorusuna Soylu’dan “Canım benim” yanıtı… pic.twitter.com/NghxRxeAaI

— ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/soylu-kendisine-soru-soran-ntv-muhabirini-kucuk-dusurmeye-calisti/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/soylu-kendisine-soru-soran-ntv-muhabirini-kucuk-dusurmeye-calisti/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir