ABB’de AKP’lilerin suya yüzde 50 indirim önerisi kabul edildi: ‘Projelerin hepsi yarım kalacak’

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Meclisi’nde, zaten maliyetinin yarısına satılan su ücretlerine AKP’li üyelerin yüzde 50 indirim yapılması teklifi, alınan veto kararına rağmen yeniden kabul edildi. 

ABB Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Yaşar Neslihanoğlu, “Şu anda devam eden projelerin hepsi yarım kalacak. 30 yıldır yapılmayan altyapı çalışmaları yarıda kalacak” dedi.

Fotoğraf: Pixabay

ABB Meclisi’nin bugünkü oturumunda halen maliyetinin yarısına satılan su ücretlerine AKP’li üyelerin önergesiyle verilen yüzde 50 indirim teklifi, alınan veto kararına rağmen yeniden kabul edildi.

ANKA’nın aktardığına göre tıllık 300 milyon ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/abbde-akplilerin-suya-yuzde-50-indirim-onerisi-kabul-edildi-projelerin-hepsi-yarim-kalacak/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/abbde-akplilerin-suya-yuzde-50-indirim-onerisi-kabul-edildi-projelerin-hepsi-yarim-kalacak/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir